Židovská liberální unie
středa, 15 listopad 2023 09:49

Kabalat šabat a oslava narozenin Věry Chudáčkové - fotografie

Vážení a milí přátelé, Židovská liberální unie v ČR Vás srdečně zve v pátek 17. listopadu 2023 od 18 hod. do učebny ŽLU ve Dlouhé 37, Praha 1 na PŘIVÍTÁNÍ ŠABATU a OSLAVU 90. narozenin naší milé přítelkyně a zakládající členky ŽLU Věry Chudáčkové.

Prosíme Vás, abyste nám do čtvrtka 16. listopadu 2023 nejpozději ve 12 hod. na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo SMS na +420739776660 odpověděli, zda přijdete, abychom věděli, s kolika lidmi máme počítat. Jak víte, do Dlouhé se nás pohodlně posadí nejvýše 25. O parve občerstvení se musíme postarat sami. František Fendrych zakoupí a doveze z Restaurace Šalom košer víno (1 lahev za 220 Kč) a Věřinu oblíbenou vajíčkovou pomazánku. Hannah Maxová připraví svůj věhlasný bulgur. Lea Rochlitzová upeče šabatové chaly a ukuchtí své chutné sýrové šnečky, Jirka Homola upeče a ozdobí narozeninový dort, připraví také svůj originální rybí salát. Velice vítáme i Vaše příspěvky k pohoštění! Paní Věra Chudáčková a my všichni se těšíme, že se ve Dlouhé sejdou dávní přátelé a stráví zde hezký večer se vzpomínkami na mnoho zajímavých událostí, které jsme za 23 let existence ŽLU spolu prožili.

Naší milé paní Věře přejeme z celého srdce pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a radosti ze života ! Ad mea veesrim šana ! Představenstvo ŽLU v ČR

 

STANOVY ŽLU + PŘIHLÁŠKA | SLOŽENÍ PŘEDSEDAJÍCÍHO ORGÁNUZPRÁVA O STAVU ŽLU | INFO@ZLU.CZ

KDE NÁS NAJDETE: Židovská liberální unie v České republice, Dlouhá 37, Praha 1 | MAPA 
ŽLU je členem World Union for Progressive Judaism.

Napište nám na e-mailovou adresu: info@zlu.cz