Židovská liberální unie
pondělí, 20 listopad 2023 14:48

Chanuka - fotografie

Vážení a milí přátelé, židovský svátek světel a znovuzasvěcení jeruzalémského chrámu CHANUKA připadá letos na dny 7. prosince 2023 (Erev) – 15. prosince 2023. Židovská liberální unie v ČR Vás srdečně zve na oslavu svátku CHANUKA ve čtvrtek 14. prosince 2023 od 17 hod. v sále ve 3. patře Maiselovy 18, Praha 1, kde se ten večer sejdeme k zapálení všech 8 svící na chanukii. Chanukovou oslavou nás provede kantorka ŽLU Hannah Maxová. Během oslavy vystoupí pěvecký sbor ŽLU Rimon. Na závěr setkání pro Vás Restaurace Šalom připraví pohoštění včetně typických chanukových latkes (bramboráky), sufganijot (koblihy) a košer vína.

Příspěvek 350 Kč k úhradě nákladů chanukové oslavy bude vybírán při vstupu do sálu (děti do 12 let zdarma). Závazné PŘIHLÁŠKY, prosíme, pište na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo SMS na mobil 739776660, a to nejpozději do pondělí 11. prosince, abychom Vám všem mohli zajistit pohoštění (neboť v úterý 12. prosince ráno vyžaduje Restaurace Šalom konečnou objednávku jídla!), abychom Vám mohli rezervovat místo v sále ve 3. patře a podle požadavku ostrahy ŽO Praze včas zapsat Vaše jméno do seznamu účastníků oslavy. Nezapomeňte si vzít s sebou osobní doklady. Upozorňujeme Vás, že kapacita sálu ve 3. patře je omezená na maximálně 60 osob. Pokud už budeme evidovat celkem 60 přihlášek, ihned oznámíme všem členům ŽLU, že kapacita sálu je naplněna a ukončíme přijímání dalších přihlášek ! Fakturu za pohoštění nám Restaurace Šalom vystavuje podle počtu přihlášených hned 1. den po termínu přihlášek 12. prosince, uvedenou částku musíme restauraci zaplatit. Pokud někdo ze závazně přihlášených nakonec na oslavu z jakéhokoliv důvodu nepřijde, je povinen nám příspěvek 350 Kč dodatečně zaslat na účet ŽLU číslo 5957004/2700 , jinak bychom sumu požadovanou na faktuře z restaurace nedokázali zaplatit.

Děkujeme Vám za pochopení. Všichni jste srdečně zváni na chanukovou oslavu a společenské setkání ŽLU ve čtvrtek 14. prosince. Těšíme se s Vámi na shledanou! Představenstvo ŽLU

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
https://www.zlu.cz/124-chanuka#sigProIdd7691eb676
 

STANOVY ŽLU + PŘIHLÁŠKA | SLOŽENÍ PŘEDSEDAJÍCÍHO ORGÁNUZPRÁVA O STAVU ŽLU | INFO@ZLU.CZ

KDE NÁS NAJDETE: Židovská liberální unie v České republice, Dlouhá 37, Praha 1 | MAPA 
ŽLU je členem World Union for Progressive Judaism.

Napište nám na e-mailovou adresu: info@zlu.cz