Židovská liberální unie
čtvrtek, 01 prosinec 2022 11:57

Chanuka

Vážení a milí přátelé, židovský svátek světel a znovuzasvěcení jeruzalémského chrámu CHANUKA připadá letos na dny 18. prosince 2022 (Erev) – 26. prosince 2022. Židovská liberální unie v ČR Vás srdečně zve na oslavu svátku CHANUKA v pondělí 19. prosince 2022 od 18 hod. v sále ve 3. patře Maiselovy 18, Praha 1, kde se ten večer sejdeme k zapálení 2 svící na chanukii. Chanukovou oslavou nás provede chazanka ŽLU Hannah Maxová. Během oslavy vystoupí pěvecký sbor ŽLU Rimon. Na závěr setkání pro Vás Restaurace Šalom připraví pohoštění včetně typických chanukových latkes (bramboráky), sufganijot (koblihy) a košer vína. Příspěvek 300 Kč k úhradě nákladů chanukové oslavy bude vybírán při vstupu do sálu (děti do 12 let zdarma).

Závazné PŘIHLÁŠKY, prosíme, pište na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo SMS na mobil 739776660, a to nejpozději do čtvrtka 15. prosince, abychom Vám všem mohli zajistit pohoštění (neboť v pátek 16. prosince ráno vyžaduje Restaurace Šalom konečnou objednávku jídla!), abychom Vám mohli rezervovat místo v sále ve 3. patře a podle požadavku ostrahy ŽO Praze včas zapsat Vaše jméno do seznamu účastníků oslavy. Nezapomeňte si vzít s sebou osobní doklady. Upozorňujeme Vás, že kapacita sálu ve 3. patře je omezená na maximálně 60 osob. Pokud už budeme evidovat celkem 60 přihlášek, ihned oznámíme všem členům ŽLU, že kapacita sálu je naplněna a ukončíme přijímání dalších přihlášek! Fakturu za pohoštění nám Restaurace Šalom vystavuje podle počtu přihlášených v den termínu přihlášek 15. prosince, uvedenou částku musíme restauraci zaplatit. Pokud někdo ze závazně přihlášených nakonec na oslavu z jakéhokoliv důvodu nepřijde, je povinen nám příspěvek 300 Kč dodatečně zaslat na účet ŽLU číslo 5957004 / 2700 , jinak bychom sumu požadovanou na faktuře z restaurace nedokázali zaplatit! Děkujeme Vám za pochopení.

Všichni jste srdečně zváni na chanukovou oslavu a společenské setkání ŽLU v pondělí 19. prosince. Těšíme se s Vámi na shledanou! Představenstvo ŽLU

 

STANOVY ŽLU + PŘIHLÁŠKA | SLOŽENÍ PŘEDSEDAJÍCÍHO ORGÁNUZPRÁVA O STAVU ŽLU | INFO@ZLU.CZ

KDE NÁS NAJDETE: Židovská liberální unie v České republice, Dlouhá 37, Praha 1 | MAPA 
ŽLU je členem World Union for Progressive Judaism.

Napište nám

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Zadejte prosímVaše jméno a příjmení.
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.
Invalid Input
Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Zadejte prosím předmět Vaší zprávy.
Napište nám zprávu!
Odeslat